>

Najlepší Zdvihák na Auto – Pre Všetkých Vodičov Automobilov

by Matej Kučera | Last Updated: March 2, 2021

Či už sa používajú na zdvíhanie automobilov na otáčanie pneumatík alebo na prácu na brzdách, zdviháky sú dôležitou súčasťou každej garáže. Najlepšie podlahové zdviháky sú odolné a zodpovedajú vášmu rozpočtu a vašim potrebám. V našej príručke nižšie sme zvážili faktory vrátane hodnoty, kvality a aplikácie, aby sme vybrali to najlepšie z mnohých dostupných na trhu. Pozri na Najlepší Zdvihák na Auto.


SIXTOL SX Jack 2,5T – Najlepší Hydraulický Zdvihák na Auto

Najlepšy Zdvihák na Auto - SIXTOL SX Jack 2,5T

SIXTOL SX Jack 2,5T

Ukázať Najlepšiu Ponuku


Zdvihnúť športové autá alebo luxusné sedany môže byť ťažké, pretože sú tak nízko pri zemi. SIXTOL SX Jack 2,5T je navrhnutý na zdvíhanie automobilov, aj keď majú malú svetlú výšku.

SIXTOL SX Jack 2,5T je podlahový zdvihák, takže je najlepší pre garáže a spevnené povrchy. Je vyrobený z odolnej ocele, obsahuje páku na zdvíhanie a má bezpečnostný ventil, ktorý zabráni preťaženiu zdviháka.

Jeho hmotnostná kapacita je 2 500 kg – čo je dosť na pokrytie sedanov, malých nákladných vozidiel a SUV.

Jeho veľkosť je jeho najväčšou nevýhodou. Vo vašom kufri zaberá veľa miesta a váži 12 kg, takže by mohlo byť ťažké pohybovať sa na zem.

 • Úzky dizajn pre nízkoprofilové vozidlá
 • Poistný ventil na ochranu proti preťaženiu
 • Zdvihne aj ťažké autá
 • SIXTOL SX Jack páka s jednoduchým zdvihom
 • Dosť veľké a ťažké

COMPASS Nožnicový hever 1500 kg – Najlepší Nožnicový Zdvihák na Auto

Najlepšy Nožnicový Zdvihák na Auto - COMPASS Nožnicový hever 1500 kg

COMPASS Nožnicový hever 1500 kg

Ukázať Najlepšiu Ponuku


Ak hľadáte skvelého jacka za výhodnú cenu, tento COMPASS Nožnicový hever splní vašu úlohu. Tento nožnicový zdvihák je ideálny pre núdzové použitie a je dostatočne kompaktný na to, aby sa dal skladovať vo väčšine automobilov. Ľahko sa nastavuje a zaplatí sa sám pri prvej výmene defektu.

Nožnicový zdvihák COMPASS je cenovo dostupný, dobre konštruovaný a dokáže zdvihnúť až jeden a pol tony s maximálnym zdvihom 365 mm. Tieto merania znamenajú, že COMPASS je praktický pre väčšinu kompaktných vozidiel. Má veľkú základňu na bezpečné a spoľahlivé zdvihnutie vozidla.

Prenosný nožnicový konektor COMPASS má svoje obmedzenia; predovšetkým jeho nosnosť. Zdvíhanie stredne veľkých sedanov, pick-upov a SUV neprichádza do úvahy. Skrutkový mechanizmus tohto zdviháku môže tiež znervóznieť, keď spúšťate vozidlo.

 • Náklady lacnejšie ako iné automobilové zdviháky
 • COMPASS Nožnicový hever zdvihne 1500 kg
 • Hodí sa pre nízkoprofilové a vysokoprofilové vozidlo
 • Váhy COMPASS Nožnicový hever 2,5 kg
 • Na ťažké autá to nestačí

Compass Hydraulický Hever 2000 kg – Najlepší Zdvihák na Auto 2t

Najlepšy Zdvihák na Auto 2t - Compass Hydraulický hever 2000 kg

Compass Hydraulický Hever 2000 kg

Ukázať Najlepšiu Ponuku


Ak do svojej garáže pridáte spoľahlivý vysokozdvižný vozík, nemusí to zlomiť banku. Tento konektor na fľaše typu všetko v jednom je dodávaný so stojanom a je veľmi ľahký. S dvojtonovou nosnosťou je to optimálne pre vozidlá s hmotnosťou do 2 000 kg.

S výškovým rozsahom od 165 mm do 315 mm a hmotnosťou len nad 2,65 kg si vyberte tento ľahký automobilový zdvihák a noste ho vo svojom SUV alebo dodávke. Jednou z najlepších vlastností, ktorú treba oceniť, je veľká a robustná základňa, ktorá stabilizuje nástroj pri zdvíhaní a spúšťaní vozidla. Ďalšou skvelou vlastnosťou je silná bezpečnostná lišta, ktorá sa pevne zaistí v požadovanej výške.

Hydraulická „bábika“ Compass má niektoré oblasti znepokojenia, pričom najočividnejšie je, že nie je určená pre nízkoprofilové automobily. Takéto zdviháky sú tiež náchylné na únik hydraulického oleja. Na ochranu kupujúcich pred týmito a inými problémami ponúka spoločnosť Compass dvojročnú záruku.

 • Kapacita 2000 kg
 • Rozsah Compass Hydraulický Hever 165-315 mm
 • Kompaktný
 • Nehodí sa pre nízkoprofilové auto

Najlepší Zdvihák na Auto – Najčastejšie otázky

Najlepšy Zdvihák na Auto

Prečo kupovať automobilové zdviháky?

Otočte pneumatiky v garáži

Preskočte ostreľovanie peňazí mechanikovi na základnú údržbu, ktorú môžete robiť doma. Podlahový zdvihák je nepostrádateľným a časovo úsporným nástrojom na otáčanie pneumatík. Na splnenie úlohy budete potrebovať minimálne jeden samostatný stojan na jack. Zvážte nízkoprofilový zdvihák, ak máte kompaktné auto, napríklad sedan.

Vymeňte defekt pneumatiky bez pomoci na ceste

Jedným z najbežnejších spôsobov použitia zdvihákov je zdvíhanie vozidla za účelom výmeny vymenenej pneumatiky za rezervu. Na to nemusíte byť odborníkom. Vďaka prenosnému zdviháku môžete svoje auto zdvihnúť a nainštalovať rezervnú pneumatiku za pár minút, na rozdiel od čakania na pomoc pri ceste.

Vymeňte brzdové doštičky, olej alebo kvapalinu prevodovky

Závesy do auta sú nevyhnutnosťou, ak chcete vymeniť brzdové doštičky alebo olej. S ľahkým podlahovým zdvihákom uloženým v garáži môžete s minimálnym úsilím zdvihnúť auto a dostať sa tak k vypúšťacej skrutke oleja. Na zdvíhanie väčšiny nízko sediacich sedanov je potrebný nízkoprofilový automobilový zdvihák, ktorý vám umožní prístup k prevodovke.

Zdvihnite ťažký náklad

Aj keď sa na zdvíhanie automobilov bežne používajú automobilové zdviháky, takmer každá veľká alebo veľká záťaž je spravodlivou hrou. Pokiaľ je váš zdvihák pevne uzemnený na rovnom povrchu, môžete bezpečne zdvihnúť akýkoľvek predmet, napríklad kosačku na trávu, ak nepresahuje jeho zdvihovú kapacitu.

Najlepší Zdvihák na Auto – Typy automobilových zdvihákov

Najlepšy Zdvihák na Auto

Nohavice – Nožnicový Zdvihák na Auto

Najprenosnejšie zo všetkých podlahových zdvihákov sú nožnicové zdviháky a väčšina nákladných vozidiel je vybavená jedným. Neexistuje žiadna hydraulika, o ktorej by sa dalo hovoriť, pretože je ovládaná ručne a je vyrobená tak, aby sa zmestila do kufra, často zabalená spolu s rezervou. Tieto zdviháky slúžia, keď potrebujete vymeniť defekt pneumatiky.

Fľaše – Hydraulický Zdvihák na Auto

Ide o krok od nožnicových zdvihákov. Aj keď majú malé rozmery, zdviháky na fľaše sú ťažšie a optimálne pre väčšie vozidlá, ako sú nákladné vozidlá a SUV. Vyznačujú sa buď hliníkovou alebo oceľovou konštrukciou a majú vyšší rozsah zdvihu. Tieto zdviháky používajú na ovládanie hydraulický systém a môžu veľmi rýchlo zdvihnúť vozidlo. Do zdviháka budete musieť zapojiť žehličku na pneumatiky a niekoľkokrát ju načerpať. Tieto ponúkajú vyššiu hodnotu ako zdvíhacie plošiny a nožnicové zdviháky a bývajú lacné.

Podlahy – Pneumatický Zdvihák na Auto

Najrobustnejšie a najdrahšie automobilové zdviháky sú hydraulicky ovládané podlahové zdviháky, tiež známe ako trolejové zdviháky. Sú ťažké a všeobecne rýchle a spoľahlivé. Sú určené na použitie v garáži a sú optimálne na časté používanie. Ľahko zdvihnete veľké vozidlo vrátane SUV, ktoré váži až tri alebo štyri tony. Tieto podlahové zdviháky ponúkajú pevnejšiu základňu, pretože sú často dlhšie a širšie ako nožnicové zdviháky a zdviháky na fľaše.

Najlepší Zdvihák na Auto – Kľúčové vlastnosti

Najlepšy Zdvihák na Auto

Hodnotenie Kapacity

Jednou z hlavných vecí, ktorú by ste mali mať pri kúpe automobilového zdviháka, je to, ako ho budete používať, takže dosah zdvihu je značný. Väčšina podlahových zdvihákov má nosnosť od jednej do štyroch ton, takže ak máte ľahšie vozidlo, môžete zvoliť menšiu nosnosť. Ak plánujete pravidelne dvíhať SUV alebo pikap, zvážte niečo robustnejšie. Ak mate dodavku, tak potrebujete zdvihák na auto 4t.

Rychlost Vytahu

Jednou z najdôležitejších funkcií, ktorú vo vašom zdviháku musíte hľadať, je to, ako rýchlo zdvihne vaše auto. Niektoré pracujú efektívne a rýchlo, zatiaľ čo iné si budú vyžadovať značné úsilie a veľa čerpadiel. Správne fungujúci hydraulický zdvihák by mal trvať tri alebo štyri čerpadlá, aby sa vaše auto úplne zdvihlo.

Zaruka

Odolnosť je vyhľadávanou funkciou pri nákupe náradia, ktoré budete často používať v garáži, alebo ak ide o kompaktný zdvihák, v prípade núdze. Poruchové diely a poruchy sú jednoducho realitou života. Na ochranu vašej investície pred akýmikoľvek chybami alebo slabým výkonom je nevyhnutná solídna záruka výrobcu. Zvážte, ako plánujete zdvihák používať, pretože dlhšia záruka vám poskytne väčší pokoj.

Zdvihák Na Auto Lidl

Nemôžeme povedať, že tento zdvihák do auta je zlý, ale nemôžeme zaručiť, že vydrží dlho. Pamätajte, že zvyčajne najlacnejšie ponuky nie sú najlepšou investíciou.

Zdvihák Na Auto Bazos

Pamätajte, že kúpa starého automobilového zdviháka je vždy riziko. Je pravdepodobné, že bol použitý v automobilovom servise, čo znamená, že zdroj tohto zdviháka je veľmi nízky. Neodporúčame kupovať používaný hydraulické zdviháky, pretože hydraulické zdviháky pre automobily je potrebné pravidelne udržiavať.

Najlepší Zdvihák na Auto – Ďalšie úvahy

Posledné slovo

Páčil sa vám náš článok – Najlepší Zdvihák na Auto? Dajte nám vedieť o vašom názore!